close

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Tokaç Defter Sanayi

Yerli üretim anlayışıyla 1964 yılında kırtasiye sektöründeki yolculuğuna Tahtakale’de “Tokaç Mucellithanesi” olarak başlayan Tokaç Defter 50 yılı aşkın süredir ülkemize katma değer üretmektedir. Geniş ürün yelpazesi ve deneyimli personeliyle üretim kapasitesini en son teknolojik gelişmeleri takip ederek sürdürmektedir.

Defter sektörünün öncü firması Tokaç Defter Okul Defterleri, Spiralli Defterler ve kağıt ürünlerinden oluşan geniş ürün gamını inovatif bakış açısıyla her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir.

Ülkemizin yerli üretim anlayışı çerçevesinde başlatmış olduğu bu yolculuğa Tokaç defter zengin bilgi birikimiyle katkıda bulunmaktadır.

Tokaç defter 50 yılın üzerindeki kesintisiz hizmet verdiği kırtasiye sektöründe “Kusursuz müşteri memnuniyeti” ilkesini yaşatmaktadır. Sektör paydaşlarını ve müşterilerini inovatif ve kaliteli üretim, yönetim sürecine dahil etmektedir. Üretimden son tüketiciye kadar tüm süreci kusursuz yönetmektedir. Geçmişten aldığı bilgi birikimini gelecek nesillere yenilikçi bakış açısıyla iletmeyi hedeflemektedir.

Yazıya iz bırakan marka “TOKAÇ DEFTER”…